Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-8190

Фото - Каструля Edenberg EB-8190
Фото 5
Edenberg EB-8190
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
накладки на ручки
Розмір
24 см
28 см
32 см
Об'єм
6.2 л
10 л
14 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
воронка для приправ
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
edenberg.eu
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-8190

Набір каструль Edenberg EB-8190 6 сірий предметів 5152639

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 385 грн.

Набір великих каструль Edenberg EB-8190 6 предметів (6.5л, 10л, 13л) — Литий алюміній із мармуровим антипригарним покриттям

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 595 грн.

Набір каструль Edenberg EB-8190 6 предметів сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 585 грн.

Набір глибоких каструль Edenberg EB-8190 мармур 6.5/10/13 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spravomayster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 885 грн.

Набір глибоких каструль казанів Edenberg з гранітним антипригарним покриттям 6 предметів (EB-8190)

Маркетплейс: Rozetka.ua  УправДом З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 600 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-8190