Кондиціонер EWT B-18GAHI 50 м²
![]() | Купити! Кондиционер EWT Clima B18GAHI-N8 канальный инвертор R32Airclimate.proЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
EWT B-18GAHI 50 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2100/1900 Вт
Всі характеристики
Характеристики B-18GAHI
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EWT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Модификації EWT B-18GAHI
| Ціни на EWT B-18GAHI |
|---|---|---|---|---|
| EWT B-18GAHI 50 м² | від 77 220 грн. | 1 пропозиція | ||
| EWT B-24GAHI 70 м² | від 96 720 грн. | 1 пропозиція | ||
| EWT B-36GAHI 98 м² | від 138 450 грн. | 1 пропозиція | ||
| EWT B-48GAHI 130 м² | від 157 170 грн. | 1 пропозиція | ||
| EWT B-60GAHI 150 м² | від 173 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Додаткові функції і можливості кондиціонера EWT B-18GAHI:
- Система проти утворення льоду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →