Кухонна мийка Fabiano Top 56 560x510
![]() |
Fabiano Top 56 |
|
Матова поверхня з ефектом легкої шліфування щіткою. Звукопоглинальні накладки на чаші мийки. Зливна арматура квадратної форми з сміттєзбиральником. Елементи кріплення в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Top 56 560x510
Усі ціни 6 →| 9 068 грн. | ![]() |
Кухонна мийка Fabiano TOP 56 Celldecor 8216.401.1688 | 9 417 грн. |
| 9 264 грн. | ![]() |
| 11 048 грн. | ![]() |
| 11 137 грн. |
| 10 956 грн. | ![]() |
в процесі експлуатації було виявлено, що ухил дна замалий щоб вода збігала в каналізацію, крупні краплі стоять в мийці велика мийка недостатній ухил дна мийки |
звичайний комуністичний китай, хоч і заявлено сталь аісі 304 по факту сумніви, бо комуняки здешевлюють по замовчуванню велика, з дозатором, з трубним сифоном (не пляшковим), модель Fabiano TOP 56 Celldecor брехня в описі - сталь товщиною 2мм борт і 0,8мм корито, бортик зам'який, жодного слова де вона виготовлена, квадратний випуск, спочатку думаєш що оригінально, гарно, а коли встановив , розумієш, що подрібнювача туди не встановиш ніяк, і сифон якщо трісне чи ще щось трапиться , то ніде його не купиш. обробка бортів не сильно якісна, треба допрацювати наждачкою, бо можна руки порізати (краї місцями сильно гострі, місцями заокруглені) |
Додати відгук
Модификації Fabiano Top 56
| Ціни на Fabiano Top 56 |
|---|---|---|---|---|
| Fabiano Top 49 8216.401.0130 490x510 | від 8 276 грн. | 8 пропозицій | ||
| Fabiano Top 56 560x510 | від 9 068 грн. | 6 пропозицій | ||
| Fabiano Top 65 8216.401.0920 650x510 | від 9 480 грн. | 6 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →