Кухонна мийка Blanco Lantos 45S-IF Compact 519059 768x488
Фото 4 |
Blanco Lantos 45S-IF Compact 519059 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lantos 45S-IF Compact 519059 768x488
Усі ціни 21 →Blanco LANTOS 45 S-IF Compact нерж сталь зерк.полір. 519059 | 8 660 грн. |
Мийка Blanco LANTOS 45 S-IF Compact 519059 | 7 390 грн. |
Blanco LANTOS 45 S-IF Compact | 7 938 грн. |
Мийка Blanco LANTOS 45 S-IF сталь нерж.с клапаном 519059 | 8 820 грн. |
BLANCO LANTOS 45 S-IF Compact (519059) | 7 121 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →