Кухонна мийка Fabiano BR 78x50 8213.401.0009 780x500
Фото 4 |
Fabiano BR 78x50 8213.401.0009 |
|
В комплект входить сифон 3 1/2" з переливом, кріплення, ущільнювальна гумка
Мийка може продаватися з матовою або текстурованою поверхнею
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano BR 78x50 8213.401.0009 780x500
Усі ціни 9 →FABIANO BR 78x50 8213.401.0009 | 4 593 грн. |
Кухонная мойка Fabiano 78x50 микродекор | 2 688 грн. |
Мойка кухонная Fabiano BR 78x50 | 4 426 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR 78x50 матове полірування (8213.401.0009) | 3 905 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR 78x50 матова 304 8213.401.0009 | 2 768 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →