Унитаз Globo Genesis GNS02BI
Фото 2 |
Globo Genesis GNS02BI |
|
Дополнительно может комплектоваться сиденьем с крышкой.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Globo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Globo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Globo Genesis GNS02BI
Унітаз підвісний Globo Genesis GNS02BI із сидінням Soft Close GNS02BI+GN02 | 17 990 грн. |
Підвісний унітаз Globo Genesis в комплекті з сидінням Soft Close, білий GN | 15 022 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою Globo Genesis, білий GNS02BI + GN020BI | 16 520 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою Globo Genesis, білий (GNS02BI + GN020BI) GNS02B | 20 143 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою Globo Genesis, білий (GNS02BI + GN020BI) (GNS02 | 25 215 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →