Унітаз Globo 4All MDS03.BI
Globo 4All MDS03.BI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globo 4All MDS03.BI
Унітаз підвісний Globo 4ALL Senzabrida MDS03BI без сидіння | 17 000 грн. |
Підвісний унітаз Globo 4All в комплекті з сидінням Soft Close, білий MDS03 | 15 022 грн. |
Унітаз підвісний Globo 4ALL Senzabrida MDS03BI з сидінням Soft-Close MDS03 | 17 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →