Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Холодильники   /   Grifon

Холодильник Grifon NFN-180X нержавіюча сталь

Фото - Холодильник Grifon NFN-180X нержавіюча сталь
Фото 7
Grifon NFN-180X нержавіюча сталь
білий нержавіюча сталь
Колір
Загальний об'єм270 л
Кількість камер2
Контурів охолодження2
Компресорів1
No Frostморозильна / холодильна камери
Функції та можливості
Функціїперевішування дверей
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери199 л
Полиць4 шт
Динамічне охолодження
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразнизу
Об'єм морозильної камери71 л
Відділень морозильної камери3 шт
Час збереження холоду7 год
Потужність заморожування3.5 кг/добу
Загальні характеристики
Управліннясенсорне внутрішнє
Клас енергоспоживанняA++
Споживання енергії в рік274 кВт*год
Кліматичний класN, ST (+16...+38 °С)
Рівень шуму41 дБ
Габарити (ВхШхГ)180х54.5х62.5 см
Вага52 кг
Країна виробництваКитай
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.

Купити Grifon NFN-180X нержавіюча сталь

Усі ціни 9 →

Холодильник з морозильною камерою Grifon NFN-180X

Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
13 107 грн.

Холодильник GRIFON NFN-180X

Виробник - GRIFON;Тип холодильника - з нижньою морозильною камерою, із системою NoFrost;Висота - 180;Колір - нержавіюча сталь... ще;Висота - 176 – 190 см;Ширина - до 56 см;Глибина - 57-65 см;Габарити (В х Ш х Г) - 1800 х 545 х 625;Об'єм холодильної камери - 199;Кількість полиць - 3;Холодильне відділення - 3 скляні полиці, ящик для овочів/фруктів, 3 дверні полиці;Об'єм морозильної камери - 71;Морозильне відділення - 3
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 30 міс. від виробника
Поскаржитись
15 120 грн.

Холодильник grifon nfn-180x

(55*63*180; NO FROST; 3 ящ 71л/Хол 199л; без ручек; БЕЗ ДИСПЛЕЯ; А++; 1 компрес; нержавейка)
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
15 121 грн.

Grifon NFN-180X

Холодильник Grifon NFN-180X, 270 л, No Frost, 199/71 л, Сенсорне керування, 4 полиці, Морозилка знизу, 180x54,5x62,5 см,... ще52 кг, Нержавіюча сталь
TEHNOS.UAЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
16 230 грн.

Холодильник Grifon NFN-180X

- Загальний об'єм: 270 л - Кількість камер: 2 - Контурів охолодження: 2 - Компресорів: 1... ще- No Frost: морозильна / холодильна камери - Функції та можливості: морозильна / холодильна камери - Функції: перевішування дверей - Додатково: приховані ручки дверей - Холодильне відділення: приховані ручки дверей - Об'єм холодильної камери: 199 л - Полиць: 4 шт -
Eldom.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
13 929 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Grifon NFN-180X нержавіюча сталь

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Grifon NFN-180X

Ціни на Grifon NFN-180X
Grifon NFN-180W білийвід 13 213 грн.16 пропозицій
Grifon NFN-180X нержавіюча стальвід 13 107 грн.9 пропозицій