Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Hendi

Сковорода Hendi Profi 835531 28 см

Фото - Сковорода Hendi Profi 835531 28 см
Hendi Profi 835531
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Товщина стінок
0.7 мм
Висота стінок
5 см
Матеріал сковороди
сталь / 18/10 Stainless steel /
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Нідерланди
Офіційний сайт
hendi.eu
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Hendi Profi 835531 28 см

Hendi Profi Line 28 см (835531) ProfiLine28см(835531)

Матеріал корпусу/Сталь|Матеріал кришки/Без кришки|Кількість предметів, шт/1|Габарити (ВхШхГ)/5 х 28 см|Серія/Profi Line |Технологія внутрішнього покриття/Без покриття|Форма/Кругла|*/Нет|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/Hendi|Колір внутрішнього покриття/Нержавіюча сталь|Матеріал ручки/Сталь|Кришка/Ні|Можливість миття в посудом... щеийній машині/Так|Внутрішнє покриття/Без
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 599 грн.

Сковорода Hendi Profi Line 28 см (835531)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Сковорода нержавіюча 280 h 50 мм Profi Line Hendi 835531

Маркетплейс: Rozetka.ua  Повний дім гостей З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 645 грн.

Сковорода без кришки Hendi Profi Line Hendi 3,6 л 835531

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бета З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 551 грн.

Динаміка цін на Hendi Profi 835531 28 см

Модификації Hendi Profi 835531

Ціни на Hendi Profi 835531
Hendi Profi 835432 24 смвід 2 097 грн.4 пропозиції
Hendi Profi 835531 28 смвід 2 551 грн.4 пропозиції
Hendi Profi 835630 32 смвід 2 718 грн.5 пропозицій