USB-флешка Hi-Rali Corsair Series 3.0 64 ГБ
Hi-Rali Corsair Series 3.0 64Gb |
Цвет | | Объем | 64 ГБ | Интерфейс подключения | USB 3.2 gen1 | Материал корпуса | пластик | Ушко для ремешка | | Дата добавления на E-Katalog | июнь 2021 | Маркировка производителя | HI-64GB3CORBR
HI-64GB3CORSL
HI-64GBCOR3BK Еще ↓HI-64GBCOR3BR
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hi-Rali 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hi-Rali.
|
| Флеш-накопичувач USB3.0 64GB Hi-Rali Corsair Series Silver (HI-64GB3CORSL)USB Flash - накопичувач 3.0 Hi-Rali 64GB Corsair series Silver - це стильний, компактний і продуктивний накопичувач, який доз... ещеволить вам значно розширити свої можливості в області обміну даними між пристроями або людьми. Ця флешка дозволяє швидко передавати велику кількість інформації, від документів і фотографій до музики і фільмів. Висока швидкість, значний обсяг і надійність зберігання інформації дозволяють використовувати накопичувач як тимчасове, так і невелике постійне сховище даних. Hi-Rali Corsair series Black сумісний з будь-яким зчитувальним пристроєм, оснащеним USB-портом. Для роботи не вимагає спеціальної установки драйверів. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 60 мес. от производителя Пожаловаться | | 148 грн. | | |
|
| Hi-Rali Corsair series 64GB USB 3.0 (HI-64GB3CORSL) SilverФлешка Hi-Rali Corsair series 64GB USB 3.0 (HI-64GB3CORSL) Silver AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 60 мес. Пожаловаться | | 180 грн. | | |
|
| Флеш-накопитель USB3.0 64GB Hi-Rali Corsair Series Black (HI-64GB3CORBK) HФлеш-накопитель USB3.0 64GB Hi-Rali Corsair Series Black (HI-64GB3CORBK) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 207 грн. | | |
|
| Hi-Rali USB3.0 64GB Hi-Rali Corsair Series Silver (HI-64GB3CORSL) HI-64GB3USB Flash-накопичувач Hi-Rali 8GB Corsair seriesСтильний, компактний і продуктивний накопичувач, який дозволить вам значно ро... ещезширити свої можливості в області обміну даними між пристроями або людьми.Швидкість передачі інформаціїЦя флешка дозволяє швидко передавати велику кількість інформації, від документів і фотографій до музики і фільмів. Висока швидкість, значний обсяг і надійність зберігання інформації дозволяють використовувати накопичувач як тимчасове, так і невелике постійне сховище даних.З будь-яким зчитувальним пристроємHi-Rali Corsair series Black сумісний з будь-яким зчитувальним пристроєм, оснащеним USB-портом. Для роботи не вимагає спеціальної установки драйверів. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 24 мес. от производителя Пожаловаться | | 279 грн. | | |
|
| Hi-Rali 64GB Corsair Series Silver (HI-64GB3CORSL) HI-64GB3CORSL64 Gb, USB 3.0, пластик Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 149 грн. | | |
Модификации Hi-Rali Corsair Series 3.0
Цены на Hi-Rali Corsair Series 3.0 |
---|
| Hi-Rali Corsair Series 3.0 32 ГБ | | от 159 грн. | 1 предложение |
| Hi-Rali Corsair Series 3.0 64 ГБ | | от 148 грн. | 34 предложения |
| Hi-Rali Corsair Series 3.0 128 ГБ | | от 428 грн. | 5 предложений |
Динамика цен на Hi-Rali Corsair Series 3.0 64 ГБ
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная