Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco CW39 iWatch

Фото - Зарядний пристрій Hoco CW39 iWatch
Фото 8
Hoco CW39 iWatch
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Потужність бездротової зарядки
1.75 Вт
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
1.2 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
27x27x7 мм
Вага
24 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco CW39 iWatch

Усі ціни 25 →

Бездротовий Зарядний Пристрій для Apple Watch Hoco CW39 White

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
472 грн.

Hoco Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника Hoco CW39 iWatch USB White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
399 грн.

Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW39 Wireless charger for iWatch Білий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
419 грн.

Зарядний пристрій, бездротова док-станція Hoco CW39 USB для годинника Apple Watch 8/7/6/5/4/3/SE

Маркетплейс: Rozetka.ua  sharm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
448 грн.

Заряджання кабель магнітний HOCO CW39 Wireless charger USB для iWatch 1 - 7 / SE біле

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco CW39 iWatch