Сокира Intertool HT-0259 705 мм 1.2 кг
![]() | Купити! Сокира 1200 г, ручка пекан, 48-57 HRC INTERTOOL HT-0259Маркетплейс: Rozetka.ua Містер ToolsЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Intertool HT-0259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intertool HT-0259
| Ціни на Intertool HT-0259 |
|---|---|---|---|---|
| Intertool HT-0256 365 мм 0.6 кг | від 279 грн. | 10 пропозицій | ||
| Intertool HT-0257 387 мм 0.8 кг | від 319 грн. | 7 пропозицій | ||
| Intertool HT-0258 410 мм 1 кг | від 349 грн. | 3 пропозиції | ||
| Intertool HT-0259 705 мм 1.2 кг | від 499 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →