USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ (DTX/128GB)
Видео 23Фото 4 |
Kingston DataTraveler Exodia 128Gb 2020 годUSB 3.0 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kingston 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kingston.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ
Все цены 33 →KINGSTON USB 3.2 128GB Gen1 DT Exodia (DTX/128GB) | 349 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Kingston DataTraveler Exodia Black/Yellow (D | 349 грн. |
Kingston DataTraveler Exodia 128GB USB 3.2 Gen 1 (DTX/128GB) Black/Yellow | 312 грн. |
KINGSTON USB 3.2 128GB Gen1 DT Exodia (DTX/128GB) | 349 грн. |
Накопичувач USB 3.2 Kingston 128GB Gen1 DT Exodia (DTX/128GB) DTX/128GB | 349 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
3 0 1 4 |
Це найгірша флешка у світі навіть не думайте купувати Немає Скорость 6 мб/с максимум ВАСИЛЬ ПАЛІЙЧУК: пользуюсь Kingston DataTraveler Exodia 128Gb менее месяца |
Никчемное унылое гуано: залипает, скорость падает до нуля на неопределеенное время. При заполнении объема вообщее висит отдыхает греется... Убивает время Гнилое устройство за большие деньги |
Читання десь 80 мб/сек, запис 15 мб/сек. Дешман з повільним записом і непоганим читанням. Пам'ять tlc, повинно було б вистачити на пару років. Але померла через місяць, хоча користувався всього пару разів. Кинув файлів на 40 гб, на відмітці 29гб відлетіла в вальгаллу. Монолітний пластиковий корпус, непоганий матеріал. Немає підсвітки. Кришка загубиться зразу. В порту usb 2.0 гріється жахливо, по цій причині вийшла з ладу уже через місяць не активного користування. Контроллер phison прошивці не підлягає, так як таких прошивок під нього нема. Так що яка ціна така і флешка. Сергей DefZzz: пользуюсь Kingston DataTraveler Exodia 32Gb менее месяца |
Показано 3 из 8 отзывов
eще 5 отзывов
Модификации Kingston DataTraveler Exodia
Цены на Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | от 149 грн. | 9 предложений | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | от 159 грн. | 33 предложения | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | от 311 грн. | 20 предложений | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ | от 272 грн. | 33 предложения | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ | от 599 грн. | 26 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →