USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ (DTX/128GB)
Відео 23Фото 4 |
Kingston DataTraveler Exodia 128Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ
Усі ціни 34 →KINGSTON USB 3.2 128GB Gen1 DT Exodia (DTX/128GB) | 349 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Kingston DataTraveler Exodia Black/Yellow (D | 349 грн. |
Kingston DataTraveler Exodia 128GB USB 3.2 Gen 1 (DTX/128GB) Black/Yellow | 309 грн. |
KINGSTON USB 3.2 128GB Gen1 DT Exodia (DTX/128GB) | 349 грн. |
Накопичувач USB 3.2 Kingston 128GB Gen1 DT Exodia (DTX/128GB) DTX/128GB | 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
2 0 1 4 |
Це найгірша флешка у світі навіть не думайте купувати Ні Швидкість 6 мб/с максимум ВАСИЛЬ ПАЛІЙЧУК: користуюся Kingston DataTraveler Exodia 128Gb менше місяця |
Читання приблизно 80 мб/сек, запис 15 мб/сек. Дешман із повільним записом та неганим читанням. Пам'ять tlc, мало б вистачити на пару років. Але померла за місяць, хоча користувався всього пару разів. Кинувши файлів на 40 гб, на відмітці 29гб відлетіла до вальгалу. Монолітній пластиковий корпус, хороший матеріал. Немає підсвітки. Кришка згубитися відразу. У порту usb 2.0 гріється чудово, з цієї причини вийшла з ладу вже за місяць не активного користування. Контролер phison прошивці не підлягає, тому що таких прошивок під нього немає. Так що яка ціна така і флешка. Сергей DefZzz: користуюся Kingston DataTraveler Exodia 32Gb менше місяця |
Флешка не погана! Але ось яка штука в комп'ютері при роботі не гріється, а ось у ТБ приставці кашмарно гріється. (Відгук саме про цю модель на 32 ГБ) Робота флешки У ТБ приставці кашмарно гріється |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Модификації Kingston DataTraveler Exodia
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 149 грн. | 9 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 159 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 309 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ | від 271 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ | від 599 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →