Летняя шина Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W
Видео 4Фото 5 |
Выберите размер шин
Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W 245/50 R19 105 W 245/50 R19 105 W BMW/Mini |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kumho 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kumho.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W
Все цены 28 →Шина Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W XL | 6 041 грн. |
Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W XL | 7 236 грн. |
Kumho Crugen HP91 (245/50R19 105W) | 6 199 грн. |
Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W XL | 3 520 грн. |
Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W XL | 8 857 грн. |
eще 20 предложений
Брав для пікапа L200 triton Sportero. Лише перший день, без зауважень. Спочатку здалось, що збільшився розхід палива, але трохи більше норми качнув і розхід нормальний. Для 3х тонн 6,5 дизеля по трасі - це прекрасний показник. Гума зроблена для преміум позашляховиків типу Порше каен, але ще не розганявся більше 110 але індекс "V" вже говорить про високий клас. Помітив, що по асфальту як відкрити вікно вона не шуршить а ледве чутно співає, перший раз чую такий звук. Прекрасно котиться. Порівнюю з зимовим Бріджстоуном і літньою Йокохамою. Якогось вау ефекту немає, але і жодного зауваження придумати не можу. Здалось, що в деяких моментах з'являється в рулі малопомітна колійність, а може придираюсь після зимової гуми. По грунтовці з гавієм камінці трохи стріляють по підкрилкам - це нормально через новий протектор. Обкатаємо, якщо будуть зміни - напишу. Балансувалась чудово, на одному диску взагалі зняли всі балансири, перший раз таке бачу, щоб колесо такого розміру без балансирів. Тиждень тому ще брав теж літні турецькі Гудієри на Сітроен, так їх на на шиномонтажі обвішали грузами по 90грам, як Газель )) Так що гучний бренд не завжди показник якості. Нова модель, тепер для європейського ринку. Півд.Корея, не гірше Японії. Добре балансуються, ціна/якість найкраща. Не жорстка, низька шумність, кермується нормально, гальмує нормально. поки що нема. Про зносостійкість ще сказати не можу. Anatoly Traxel: пользуюсь Kumho Crugen HP91 265/70 R16 112V менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W
Цены на Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W | от 3 520 грн. | 28 предложений | ||
Kumho Crugen HP91 245/50 R19 105W BMW/Mini | от 6 404 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →