Монітор LG 27BK550Y 27 "
Відео 3Фото 5
LG 27BK550Y 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort • HDMI, DVI, VGA
Всі характеристики
Характеристики 27BK550Y
Колір
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів75 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Колірне охоплення (NTSC)72 %
Підключення
Передача відеоVGA
DVI
DisplayPort
HDMI
USB-A хаб2x2.0
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Портретний режим
Регулювання висоти
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2.4 Вт / 2x1.2 Вт /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність40 Вт
Габарити (ШхВхТ)622x401x239 мм / з підставкою /
Вага7.2 кг / з підставкою /
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG 27BK550Y 27 "
LG Монітор LG 27BK550Y-B Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Монітор LG 27BK550Y-B
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
LG 27BK550Y-B
Монітор, Діагональ: 27", Роздільна здатність: 1920x1080 (16:9), Частота зміни кадрів: 75 Гц, Статична контрастність: 1 00... ще0:1, Настінне кріплення VESA: 100x100 мм, Споживана потужність: 42 Вт: 42 Вт., Колір чорний
TEHNOS.UAЗ нами 10 років
(Київ)
Монітор LG 27BK550Y-B
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
Монітор LG 27BK550Y-B
Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Гарантія: 12 міс.
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Монітор LG 27BK550Y 27" пропонує користувачам низку переваг, серед яких регулювання висоти та повороту, що забезпечує зручність у використанні. Він також відзначається чудовою передачею кольору та яскравими кольорами, які роблять його схожим на Apple 27, а вбудовані динаміки підходять для офісних потреб. Користувачі відзначають наявність механічних кнопок та зрозумілого меню налаштувань, а також відсутність битих пікселів. Однак, деякі користувачі скаржаться на надмірну яскравість вночі, відсутність відповіді від техпідтримки LG, проблеми з підсвічуванням та підошвою опори, а також на те, що монітор постачається без кабелів HDMI та VGA. Незважаючи на ці недоліки, монітор забезпечує комфортну роботу без втоми очей, що є важливим для користувачів з вимогливим зором.
Переваги
Мінуси
Проф. монітор з точним кольором і відмінним заводським калібруванням.
користуюся LG 27BK550Y тиждень рекомендую купити обов'язково
Я не дуже ЛЖИ від LG.
1. Показує.
2. Регулювання за висотою, поворот.
3. Зовнішній вигляд (особливо опора).
4. Динаміки (для офісних потреб).
5. Механічні кнопки та зрозуміле меню налаштувань.
6. Немає битих пікселів та плям.
7. Придатний для ігор.
4. Мої очі не відчувають заявленої технології Flisker Safe, а навпаки – є якийсь дратівливий фактор.
5. Диск з драйверами був без упаковки, кабелю HDMI та VGA відсутні.
7. Мінімальна висота монітора на 10 мм вище за заявлену.