Весы Maestro MR-1821
Фото 3 |
Maestro MR-1821 НЕ диагностические |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Maestro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Maestro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maestro MR-1821
Все цены 7 →Maestro 1821-MR | 397 грн. |
Ваги підлогові Maestro MR-1821 | 327 грн. |
Електронні підлогові ваги Maestro MR1821 | 474 грн. |
Ваги електронні підлогові Maestro MR-1821 | 570 грн. |
Ваги підлогові Maestro 150кг x 300 x 300мм x 2AAA (MR-1821) | 398 грн. |
Ваги підлогові електронні скляні Maestro (MR-1821) | 526 грн. |
Ваги підлогові скляні електронні MR-1821 Maestro | 360 грн. |
Цветовые варианты:
- Синий
- Черный
РекомендуемСравнить в таблице →