Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   Matroluxe

Матрац Matroluxe Grog 140x200

Фото - Матрац Matroluxe Grog 140x200
Фото 5
Matroluxe Grog 140x200
Тип
пружинний (незалежний)
Жорсткість
вище за середню / висока (4/5), двобічний
Кількість шарів
6 шт.
Наповнювач
піна (Air Foam), кокосова койра, термоповсть
Макс. навантаження (1 місце)
150 кг
Кількість пружин
256 шт./м2
Додатково
антиалергенний / антибактеріальний
Країна-виробник
Україна
Висота
21 см
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.

Купити Matroluxe Grog 140x200

Матрас Matroluxe Grog 140х200 + наматрасник

Матрас Matroluxe Grog Матрас Грог/Grog от производителя Matroluxe обладает отличными ортопедическими и анатомическими характеристиками. Термофайбер изолирует пружины и равномерно распределяет нагрузку, а кокосовая койра обеспечивает правильную поддержку позвоночнику. Эта модель выдерживает нагрузку до 150 кг и имеет высоту 21 см. Она подходит... щедля всех, кто желает сохранить правильное
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 144 грн.

Матрац ортопедичний Грог / Grog 140x200 см (235729)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мій Дім З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 908 грн.

Матрац ортопедичний Matro (MatroLuxe) Grog/Грог 140x200 см (0024088555)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MTR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Матрац ортопедичний Matroluxe Грог 140x200 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 902 грн.

Динаміка цін на Matroluxe Grog 140x200

Модификації Matroluxe Grog 140x200

Ціни на Matroluxe Grog 140x200
Matroluxe Grog 70x190 від 5 401 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 80x190 від 6 075 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 80x200 від 6 227 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 90x190 від 6 749 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 90x200 від 6 918 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 120x190 від 8 604 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 120x200 від 8 821 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 140x190 від 9 896 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 140x200 від 10 144 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 150x190 від 10 438 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 150x200 від 10 702 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 160x190 від 11 067 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 160x200 від 11 345 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 180x190 від 12 505 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 180x200 від 12 819 грн.4 пропозиції