Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   Matroluxe

Матрац Matroluxe Grog 80x200

Фото - Матрац Matroluxe Grog 80x200
Фото 5
Matroluxe Grog 80x200
Тип
пружинний (незалежний)
Жорсткість
вище за середню / висока (4/5), двобічний
Кількість шарів
6 шт.
Наповнювач
піна (Air Foam), кокосова койра, термоповсть
Макс. навантаження (1 місце)
150 кг
Кількість пружин
256 шт./м2
Додатково
антиалергенний / антибактеріальний
Країна-виробник
Україна
Висота
21 см
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.

Купити Matroluxe Grog 80x200

Матрас Matroluxe Grog 80х200 + наматрасник

Матрас Matroluxe Grog Матрас Грог/Grog от производителя Matroluxe обладает отличными ортопедическими и анатомическими характеристиками. Термофайбер изолирует пружины и равномерно распределяет нагрузку, а кокосовая койра обеспечивает правильную поддержку позвоночнику. Эта модель выдерживает нагрузку до 150 кг и имеет высоту 21 см. Она подходит... щедля всех, кто желает сохранить правильное
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 302 грн.

Матрац ортопедичний Грог / Grog 80x200 см (235726)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мій Дім З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 696 грн.

Матрац ортопедичний Matro (MatroLuxe) Grog/Грог 80x200 см (0024088552)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MTR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 697 грн.

Матрац ортопедичний Matroluxe Грог 80x200 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 695 грн.

Динаміка цін на Matroluxe Grog 80x200

Модификації Matroluxe Grog 80x200

Ціни на Matroluxe Grog 80x200
Matroluxe Grog 70x190 від 5 466 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 80x190 від 6 148 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 80x200 від 6 302 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 90x190 від 6 830 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 90x200 від 7 002 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 120x190 від 8 709 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 120x200 від 8 926 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 140x190 від 10 014 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 140x200 від 10 267 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 150x190 від 10 564 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 150x200 від 10 832 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 160x190 від 11 200 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 160x200 від 11 481 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 180x190 від 12 656 грн.4 пропозиції
Matroluxe Grog 180x200 від 12 974 грн.4 пропозиції