Бойлер Midea D100-20EFT2
![]() |
Midea D100-20EFT2 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах

Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Купити Midea D100-20EFT2
Усі ціни 8 →Midea D100-20EFT2(D) | 12 500 грн. |
| 11 869 грн. |
Midea CUBIX D100-20EFT2 | 11 199 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Midea 100 л D100-20EFT2 | 10 926 грн. |
| 10 926 грн. | ![]() |
ще 3 пропозиції
Модификації Midea D100-20EFT2
| Ціни на Midea D100-20EFT2 |
|---|---|---|---|---|
| Midea D50-20EFT2 | від 8 127 грн. | 25 пропозицій | ||
| Midea D80-20EFT2 | від 9 097 грн. | 31 пропозиція | ||
| Midea D100-20EFT2 | від 10 900 грн. | 8 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →