Мотошина Mitas H-06 3 R19 49P
![]() |
Mitas H-06 3 R19 49P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas H-06 3 R19 49P
| Ціни на Mitas H-06 3 R19 49P |
|---|---|---|---|---|
| Mitas H-06 2.75 -18 48P | від 2 470 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas H-06 2.75 R18 48P | від 2 125 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas H-06 2.75 R19 43P | від 3 731 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3 R19 49P | від 3 754 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3.5 -16 58P | від 3 139 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3.5 -18 62P | від 3 515 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas H-06 3.5 R16 58P | від 2 784 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.5 R16 64S | від 10 903 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3.5 R18 62P | від 3 040 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.25 -18 59P | від 2 840 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas H-06 3.25 -19 54P | від 2 888 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas H-06 3.25 R16 55P | від 2 839 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.25 R18 59P | від 2 526 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.25 R19 54P | від 6 045 грн. | 1 пропозиція | ||