Набор инструментов Molder MT60072
Фото 9 |
Molder MT60072 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Molder 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Molder.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Molder MT60072
Все цены 10 →Професійний набір інструментів в кейсі MÖLDER MT60072 | 2 175 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MOLDER 1/2", 1/4", CR-V, 72 шт (MT6 | 2 246 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі Molder 1/2" 1/4" 72 T CR-V 72 од. ( | 2 539 грн. |
Набір інструментів MOLDER 1/4"-1/2" 72 предмети (MT60072) | 2 315 грн. |
Набір інструментів Molder у кейсі (MT60072) 1/2", 1/4" 72 T, CR-V, 72 один | 2 677 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →