Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні телефони   /   Motorola

Смартфон Motorola Moto E15 64 ГБ

Фото - Мобільний телефон Motorola Moto E15 64 ГБ
Відео 6Фото 13
Motorola Moto E15 64 ГБ
Екран:6.67 ", 1604x720, 264 ppi, 90 Гц, матриця IPS
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ, LPDDR4X
Камера:2 модулі, 32 МП, Full HD
CPU (GPU):Helio G81 Extreme (Mali-G52)
Акумулятор:5200 мАгод

Прозаїчний смартфон на полегшеній операційній системі Android 14 Go Edition, яка компенсує недолік «залізної» продуктивності мобільного пристрою. Модель отримала процесор початкового рівня MediaTek Helio G81 Extreme і сховище даних ємністю 64 ГБ. Оперативної пам’яті тут зовсім мало — 2 ГБ. Зате користувачу доступний слот розширення внутрішнього сховища під картку microSD (до 1 ТБ включно).

В Motorola Moto E15 встановлено плоский екран з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів і класичним розширенням HD+ (1604х720 пікселів). Частоту оновлення дисплея збільшили до 90 Гц. Фотографує пристрій на просту задню камеру двокомпонентного формату з головним сенсором зображення 32 МП. Селфі-знімки та відеозв’язок — прерогатива фронталки на 8 МП, об’єктив якої розмістили в острівному отворі дисплея.

В Motorola Moto E15 немає ні NFC-модуля, ні сканера відбитка пальця. Проте корпус пристрою отримав базовий пиловологозахист класу IP54. Живиться смартфон від акумулятора ємністю 5200 мАг з функцією 18-ватної провідної зарядки. Особливий акцент варто зробити на великому екрані 6.67 дюймів, збільшеній частоті оновлення до 90 Гц та базовому пиловологозахисті IP54, що робить смартфон надійнішим у повсякденному використанні.

Всі характеристики
Характеристики Moto E15
Основне
Операційна системаAndroid 14 Go Edition
Дисплей
Основний дисплей6.67 "
1604x720
264 ppi
IPS
90 Гц
Gorilla Glass v3
Яскравість800 — 1000 ніт
Апаратна частина
Процесор (графіка)Helio G81 Extreme (Mali-G52)
Частота процесора2 ГГц
Ядер процесора8
Оперативна пам'ять2 ГБ
Тип ОЗПLPDDR4X
Вбудована пам'ять64 ГБ
Слот для карт пам’ятіmicroSD
Макс. об'єм картки1024 GB
Основна камера
Кількість об'єктивів2 модулі
Основний об'єктив32 МП
f/2.2
Допоміжний об'єктив
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Спалах
Фронтальна камера
Форм-факторострівна (у дисплеї)
Основний селфі-об'єктив8 МП
Світлосилаf/2.05
Комунікація і порти
Зв'язок4G (LTE)
Тип SIM-картиnano-SIM
Кількість SIM2 SIM
КомунікаціїWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.4
Порти підключенняUSB-C
міні-джек (3.5 мм) зверху
Функції і навігація
Функції та можливостістереозвук
Dolby Atmos
FM-приймач
датчик освітлення
НавігаціяaGPS
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
цифровий компас
Живлення
Ємність батареї5200 мАгод
Технологія швидкого заряджанняMotorola TurboPower
Потужність зарядки18 Вт
Інше
Захист від вологиIP54
Матеріал рамки/кришкипластик
Комплектаціячохол
Розміри (ВхШхТ)165.67x75.98x8.17 мм
Вага189 г
Офіційний сайтmotorola.co.uk
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Маркування виробника
PB6S0001RS

PB6S0006RS

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.

Купити Motorola Moto E15 64 ГБ

Усі ціни 9 →

Moto E15 2/64GB Denim Blue (PB6S0021PL) Акція!

Офіційний партнер Motorola
АЛЛО
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 499 грн.

Смартфон MOTOROLA Moto E15 2/64GB Denim Blue (840023295997) PB6S0021PL

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Смартфон Motorola Moto E15 2/64GB Misty Blue (PB6S0001) Moto E15 2/64GB Misty Blue (PB6S0001)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
3 710 грн.

Motorola moto e15 2/64 ГБ синій

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
4 790 грн.

Motorola E15 2/64Gb Denim Blue E152/64GbDenimBlue

Спалах/Так|Комплектація/Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Інструкція, Гарантійний талон|Роздільна здатність екрану/1604x720 HD+... ще|Інтерфейс USB/USB Type-C|Навігаційна система/GPS, A-GPS, Galileo, ГЛОНАСС|Вбудована пам'ять/64 ГБ|Потужність зарядки/18 Вт|Інтегровано AI/Немає|Висота/165,67 мм|Модель процесора/MediaTek Helio G81|Модель графічного процесора/ARM Mali-G52 MC2|Кількість SIM-карт/2 SIM|Бренд/Motorola|Час роботи в режимі
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Motorola Moto E15 64 ГБ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
За 3000 грн нормальний варіант. Далі варто задуматись.
24 квітня 2026
У використанні три тижні. В цілому задоволений. Пройдусь коротко по всьому:
1. Екран. Гарний Ips на 90 герц. Плаский без каплі. До нього притензій нуль.
2. Процессор Mediatek Helio G81 закриває всі базові задачі. Звичайний по потужності процессор за ці гроші.
3. Пам'ять. В мене версія 2/64. По оперативці про багатозадачність забудьте. Максимум 2 легких додатки в фоні.
4. Корпус та збірка. Сам смартфон не скрипить і не люфтить. Корпус під еко шкіру.
5. Батарея та зарядка. Вистачає батареї на 9-10 годин екрану та добу роботи що в цілому гарний показник Заряджається від адаптера мото 33вт (від 10 до 100% за 1 годину 50 хвилин)
6. Звук. Гарне стерео до якого в мене не має претензій. На рівні з більш дорожчими моделями.
7. Прошивка. Андроїд 14 та оболонка Hello UI. Далі андроїд 14 він не оновиться. Тільки патчі безпеки які закінчуються в кінці цього року так як у мото Е серії підтримка тільки 2 роки з моменту виходу моделі.
8. Комплектація. Телефон, чохол та кабель. Плівки на екрані та блоку живлення не має. За це мінус.
9. По зв'язку пробем не було. Все ловить нормально Блютуз і вай фай теж працюють без проблем.
10. Камера основна на 32мб робить нормальні знімки. Відео пише так собі. Фронтальна на 8мп для відео зв'язку норм.
11. Безпека. Сканер в екрані працює без проблем. По обличчю теж все ок.
1. Якість збирання
2. Стерео звук
3. Оптимізація системи
4. Екран
5. Автономність
6. Робота сканера відбитку та розблокування по обличчю
1. Комплектація. Не має захисту на екрані та блока живлення
2. Не має NFC
3. 2гб ОЗП зараз дуже мало і віртуальне розширення вас не врятує
4. Малий строк підтримки моделі. В кінці 2026 року він завершується
Alexeyкористуюся Motorola Moto E15 менше місяця
Додати відгук
Відеоогляди