Смартфон Motorola Edge 40 5G 256 ГБ
Видео 13Фото 17 |
Яркий образец того, каким именно должен быть современный смартфон крепкого среднего уровня. Изюминка модели во внешнем облике — большой pOLED-экран калибра 6.55 дюймов по диагонали, характеризуемый высокой частотой обновления 144 Гц и поддержкой HDR10+. Боковые грани у дисплея сделаны загнутыми, также в экране поселился дактилоскопический сканер для разблокировки устройства по отпечатку пальца.
Для обеспечения хорошей производительности смартфон оборудовали мощной «железной» связкой восьмиядерного процессора MediaTek Dimensity 8020 и 8/256 ГБ нерасширяемой памяти. Также модель обзавелась поддержкой работы в сетях мобильной связи поколения 5G. В плане фото- и видеосъёмки Motorola Edge 40 5G 256GB полагается на двойную тыльную камеру 50 + 13 МП (стабилизированный ведущий сенсор и ультраширик с функцией макросъёмки). Селфи-кадры и видеозвонки — прерогатива 32 МП фронталки в островном отверстии экрана. Смартфон располагает всеми необходимыми беспроводными коммуникациями, включая NFC и Wi-Fi 6, а его батарея ёмкостью 4400 мАч поддерживает быструю проводную зарядку 68 Вт и беспроводную технологию зарядки мощностью 15 Вт. В придачу модель обладает полной защитой от пыли и воды (IP68).
Купить Motorola Edge 40 5G 256 ГБ
Все цены 108 →Moto Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042RS) | 13 999 грн. |
Смартфон Motorola Moto Edge 40 8/256GB Dual Sim Nebula Green (PAY40086RS) | 13 155 грн. |
Смартфон Motorola Edge 40 5G 8/256GB Eclipse Black (UA UCRF) | 13 999 грн. |
Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Viva Magenta (PAY40085RS) PAY40085RS | 13 999 грн. |
Смартфон Motorola Moto Edge 40 8/256GB Dual Sim Nebula Green (PAY40086RS) | 13 190 грн. |
0 1 0 4 |
++++++ ----- Андрій Андрієнко: пользуюсь Motorola Edge 40 5G 256GB несколько месяцев |
Користуюся телефоном декілька місяців, до цього користувався телефонами від сяомі. Цей апарат хороший і за свою ціну пропонує дуже багато чого , тому я вважаю його достойним для покупки , тепер поговоримо про нього. В той час, коли я його купляв, це був найкращий телефон за свої гроші, в мене було багато інших варіантів , але в бюджеті до 14-15 тисяч я зупинився саме на цьому. За час користування ним , я зміг привикнути ,як до вигнутого дисплею , так і керуванню жестами(можна і стандартно кнопками), проте я всеодно надаю перевагу плоскому , як дешевшому у виробництві та більш практичному в реальному використанні. Також хотів би додати , що захист будь-якого телефону захистом від води та пилу не означає , що цей захист буде із ним весь час його експлуатації.
Забіжу наперед і скажу, що вважаю цей телефон найкращим телефоном року! - Батарея(Я не можу назвати її поганою , на день мені цілком вистачає)- Продуктивність(Не найпотужніший чіп , але всеодно холодний та сильний і підійде переважній більшості)- Швидка зарядка- Безпровідна зарядка- IP68- Прекрасний екран із тільки одним мінусом для мене- Хороший звук- Чудова камера- Металевий корпус та екошкіра позаду.- Добре ловить сигнал- Bluetooth 5.2- Чохол і блок живлення в комплекті - Немає захисної плівки в комплекті- Вигнутий дисплей- Відсутність роз'єму під навушники-'Чистий' андроїд(він глючить ніяк не більше тих же сяомі за ці гроші і навіть менше, але за час користування я зрозумів , що мені більше подобається оболонка від Samsung чи 1+)- Поганий захист дисплею Trotling: пользуюсь Motorola Edge 40 5G 256GB несколько месяцев |
Перейшов на цей телефон з xiaomi mi6, він був дуже компактний але у зв'язку з тим, що останнє оновлення приходило ще в грудні 2019 року) то були додатки які вже працювали не коректно...
коли купив моторолу відразу був дуже здивавований приємним запахом від коробки) адже там вся комплектація без пластику іде, все з переробленого паперу..) комплектація повна кабель зарядне 68 w товстезна інструкція голка. після тривалого користування старий телефон не хочеться брати в руки.. звик до велечини цього. телефон шустрий, досить хороші знімки робить камера з обробкою ШІ, батареї мені вистачає до 2 днів користування. відразу ж перевірив вологозахист IP68 все супер, хороший звук в усіх відношеннях (в xiaomi були проблеми з розмовним динаміком.. і заміна динаміка в ньому не допомогла) приємна задня панель, по екрану все ок але в мене брак попався.. один зависший піксель зеленого кольору з краю екрану..(зараз не помічаю його) + водопади (м'яко кажучи не люблю їх, але звик) великий недолік це скло там захист десь між горіла 1 та 2.... але нічого критичного! з мінусів також відсутність інфрачервоного порту і наявності на старту продажів захисних чохлів на території України. виробник гарантує обновлення андроїда до 5 років!! сподобався чистий андроїд є мінуси але плюсів більше! IP68, хороший яскравий екран, відмінний звук, безпровідна зарядка і безумовно дуже хороші камери! водоспади, відсутність інфрачервоного порту, екран майже без захисту... Діма Саїн: пользуюсь Motorola Edge 40 5G 256GB несколько месяцев |
Все топ!
Взяв на заміну Pixel 7 .Камера трошки відстає,але все інше +,а ціна то ,можно 2 мото за ці гроші.