Лампочка Osram LED PIN 40 4.2W 4000K G9
Фото 4
Osram LED PIN 40 4.2W 4000K G9
Тип
світлодіодна
Цоколь
G9
Колба
прозора
Напруга
230 В
Споживання
4.2 Вт
Аналог ЛЗП
40 Вт
Світловий потік (яскравість)
470 лм
Колірна температура
4000 К
Кут розсіювання
300 °
Індекс кольору (Ra)
80
Довжина
52 мм
Діаметр
20 мм
Клас енергоспоживання (new)
E
Заявлена тривалість роботи
15000 год
Гарантія
3 роки
Дата додавання на E-Katalog
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Усі ціни 17 →
Лампа світлодіодна Osram LedPIN40 3,8W/840 230V CL G9 FS1 4058075432420
Тип лампи світлодіодна лампа (LED) Цоколь G9 Світловий потік 470 Лм Еквівалент потужності 40 Термін служби лампи 15000 годину... щеПотужність 3.8 Вт Індекс передачі кольору CRI 80 Клас енергоефективності A ++ Кількість циклів перемикання 100000 Кут випромінювання 300° Діапазон температури навколишнього середовища - 20 ... + 40° C Напруга живлення 220-240 В Колір світіння холодний білий Температура світіння 4000 К Висота 58 мм Діаметр 20 мм
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Osram 4058075432420
Osram LEDPIN40 3,8W/840 230V CL G9 FS1 (4058075432420) — це компактна світлодіодна лампа з цоколем G9, яка забезпечує нейтр... щеальне біле світло (4000K) і є енергоефективною заміною галогенових ламп. Основні характеристики: - Потужність: 3,8 Вт - Цоколь: G9 - Напруга: 230В - Колірна температура: 4000K (нейтральне біле світло) - Світловий потік: аналогічний 40 Вт галогеновій лампі Ця лампа підходить для використання в декоративних світильниках, бра або точкових світильниках, забезпечуючи тривалий термін служби та низьке енергоспоживання.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Osram Osram LEDPIN40 3,8W/840 230V CL G9 FS1 (4058075432420) 4058075432420
ВенконЗ нами 7 років
Лампочка OSRAM LEDPIN40 3.8W/840 230V CL G9 FS1 (4058075432420) 4058075432420
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
Osram 4058075432420 — Лампа LED G9 3.8Вт 470Лм 4000K PIN40
Osram Лампа LED G9 3.8Вт 470Лм 4000K PIN40
Comtrade.uaЗ нами 8 років
ще 12 пропозицій