Лампочка Osram LED Base PAR16 4.3W 4000K GU10 3 pcs
Osram LED Base PAR16 4.3W 4000K GU10 3 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Base PAR16 4.3W 4000K GU10 3 pcs
Усі ціни 9 →Набір світлодіодних ламп OSRAM LED PAR16 4.3W (350Lm) 4000К GU10 (40580758 | 179 грн. |
Набір світлодіодних ламп OSRAM LED PAR16 4.3W (350Lm) 4000К GU10 (40580758 | 179 грн. |
Набор светодиодных ламп 3шт OSRAM LED PAR16 4.3W (350Lm) 4000К GU10 405807 | 174 грн. |
Набір світлодіодних ламп OSRAM BASE PAR16 50 36° 4.3 W 4000 K GU10 3 шт. ( | 119 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →