Смеситель Paffoni Ringo-West RIN085CR
Фото 15 |
Paffoni Ringo-West RIN085CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo-West RIN085CR
Змішувач для раковини Paffoni Ringo чорний матовий RIN085NO з донним клапа | 10 725 грн. |
Змішувач для раковини високий Paffoni Ringo (колір - хром), з донним клапа | 8 250 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo, чорний (RIN085NO) | 10 725 грн. |
Змішувач для раковини високий Paffoni Ringo (колір - чорний матовий), з до | 10 725 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →