Смеситель Paffoni Ringo-West RIN285CR
Фото 9 |
Paffoni Ringo-West RIN285CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo-West RIN285CR
Все цены 9 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo хром RIN285CR | 7 337 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo (колір - хром) RIN285CR RIN285CR | 7 337 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою PAFFONI Ringo хром латунь RIN285CR | 7 337 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN285NO) RIN285NO | 9 541 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo з висувним виливом хром RIN285CR | 7 337 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →