Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Поверхневі насоси   /   Pedrollo

Поверхневий насос Pedrollo JSWm 2AX

Фото - Поверхневий насос Pedrollo JSWm 2AX
Відео 4
Pedrollo JSWm 2AX
відцентровий
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність4200 л/год / максимальна /
Макс. напір58 м / максимальний /
Максимальний робочий тиск6.5 бар
Принцип діївідцентровий
Тип пристроюсамовсмоктуючий
Висота всмоктування9 м
Макс. t рідини40 °С
Захист від сухого ходу
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Вхід. отвір підключення/патрубок1"
Двигун
Потужність1100 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Рівень шуму70 дБ
Клас захисту (IP)X4
Країна походження брендуІталія
Матеріал корпусачавун
Матеріал крильчатки / шнекапластик
Габарити388x201x180 мм
Вага14.2 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.

Купити Pedrollo JSWm 2AX

Усі ціни 11 →

Насос Pedrollo JSWm 2AX (1,1kW) Оригинал Поверхностный самовсасывающий

Hydrolog.kiev.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
7 833 грн.

Pedrollo JSWm/2AX

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
8 270 грн.

Самовсмоктувальний насос Pedrollo JSWm 2AX (1,1 кВт)

Насос Pedrollo JSWm 2AX — це самовсмоктуючий електронасос, призначений для перекачування чистої води та хімічно неагресивних... щерідин. Завдяки своїй надійності та простоті використання, він рекомендований для побутового застосування, зокрема для водопостачання в поєднанні з невеликими або середніми гідроакумулюючими баками, а також для зрошення садів та городів. Завдяки своїм
Wodogray.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
7 660 грн.

Самовсмоктувальний насос Pedrollo JSWm 2AX (46JSNP7A15A1)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Water Climate Technology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 360 грн.

Насосная станция Pedrollo Easypump EP JSWm 2AX-II (1,1 kW)

Hydrolog.kiev.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
11 313 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Pedrollo JSWm 2AX

anonim
1 січня 2018, 13:37
Запитання про Pedrollo JSWm 1AX
Який тиск має бути у гідрофорі (гумової груші) насоса?
тиск часто падає і вода в будинку з кранів тече нерівномірно, ривками
12 червня 2016, 20:18
Запитання про Pedrollo JSWm 15MX
Насос не отключается автоматически
Ярослав
anonim
31 березня 2019, 16:42
Запитання про Pedrollo JSWm 2AX
Як правильно запускати станцію
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання

Модификації Pedrollo JSWm 2AX

Ціни на Pedrollo JSWm 2AX
Pedrollo JSWm 1AX від 6 806 грн.9 пропозицій
Pedrollo JSWm 1A-N від 6 240 грн.1 пропозиція
Pedrollo JSWm 1CX від 7 494 грн.1 пропозиція
Pedrollo JSWm 2C від 6 830 грн.10 пропозицій
Pedrollo JSWm 2AX від 7 660 грн.11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo JSWm 2AX:
• Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модифікації моделі:
• Модель JSW 2A — оснащена трифазним двигуном. Вага насоса при цьому становить 14.3 кг