Заглибний насос Pedrollo Top 3
![]() |
Pedrollo Top 3 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
|
Модель з маркуванням GM оснащена жорстким поплавковим вимикачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo Top 3
Усі ціни 12 →Дренажний насос Pedrollo TOP 3 48TOP12A1 | 7 674 грн. | ![]() |
Насос дренажний Pedrollo TOP 3 кабель 5 м 48TOP13A1 | 6 922 грн. |
| 6 424 грн. |
| 7 142 грн. |
Дренажний насос Pedrollo TOP 3 - GM 48TOP13A1USJR | 11 500 грн. | ![]() |
ще 7 пропозицій
Додати відгук
Модификації Pedrollo Top 3
| Ціни на Pedrollo Top 3 |
|---|---|---|---|---|
| Pedrollo Top 1 | від 5 621 грн. | 12 пропозицій | ||
| Pedrollo Top 2 Floor | від 6 501 грн. | 6 пропозицій | ||
| Pedrollo Top 2 | від 5 774 грн. | 12 пропозицій | ||
| Pedrollo Top 3 | від 6 424 грн. | 12 пропозицій | ||
| Pedrollo Top 4 | від 8 652 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pedrollo Top 5 | від 12 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →