Заглибний насос Pedrollo Top 3
Відео 10Фото 2 |
Pedrollo Top 3 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Модель з маркуванням GM оснащена жорстким поплавковим вимикачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo Top 3
Усі ціни 14 →Дренажний насос Pedrollo TOP 3 48TOP13A1 | 6 140 грн. |
Pedrollo TOP-3 5m | 5 355 грн. |
Насос дренажний Pedrollo Top 3 3100062 | 8 018 грн. |
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP-3 (48TOP13A1) | 5 933 грн. |
Дренажний насос Pedrollo TOP 3 - GM 48TOP13A1USJR | 7 284 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pedrollo Top 3
Ціни на Pedrollo Top 3 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Top 1 | від 4 566 грн. | 15 пропозицій | ||
Pedrollo Top 2 Floor | від 5 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo Top 2 | від 4 813 грн. | 9 пропозицій | ||
Pedrollo Top 3 | від 5 065 грн. | 14 пропозицій | ||
Pedrollo Top 4 | від 10 328 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo Top 5 | від 10 774 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →