Монітор Philips 34B1U5600CH 34 " чорний
Фото 7
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.0, LAN
Всі характеристики
Характеристики 34B1U5600CH
Колір
Типмонітор
Діагональ34 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове / матовість 25% /
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність3 000:1
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Колірне охоплення (NTSC)100 %
Колірне охоплення (sRGB)120 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD100 Вт
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор освітленості
сенсор присутності
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Поворот екрана
Регулювання висоти
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Вебкамера / 5 МП /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність35 Вт / 0.3 Вт в режимі очікування /
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхТ)807x601x250 мм / з підставкою та макс. заввишки /
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 43 →
Монитор Philips 34B1U5600CH/00
34", VA, 3440 x 1440, 120 Гц, 21:9, 350 кд/м2, 3000:1, 35 Вт, 1 х HDMI, RJ-45, 4 x USB 3.1, 1 х Audio combo port, 2 x USB Typ... щеe-C, 1 х DisplayPort, 1 x USB 3.4, поворот монитора (Swivel), регулировка наклона, регулировка по высоте, 807 x 601 x 250 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 5 Вт, 11.71 кг, черный,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Монітор 34" Philips 34B1U5600CH 34B1U5600CH/00
Монітор 34" Philips 34B1U5600CH / Philips / 34" / 3440x1440 / VA / 120Hz / 4ms GtG / Надширокі (21:9) / 350 cd/m² / 50 000 00... ще0:1 / 31W / 100x100 / 36міс. / АЛ-00002865
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 34B1U5600CH/00 Black
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 12 міс. від виробника
Монітор 34" Philips 34B1U5600CH/00
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 36 міс.
Монітор Philips 34B1U5600CH/00 Black - 34" VA / 3440x1440 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS