Літня шина Pirelli Scorpion 255/40 R21 102V
![]() | Очікується у продажу Сезон: літня; Тип: легкова / SUV; |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion 255/40 R21 102V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Модификації Pirelli Scorpion 255/40 R21 102V
| Ціни на Pirelli Scorpion 255/40 R21 102V |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Scorpion 255/40 R21 102T | від 9 466 грн. | 14 пропозицій | ||
| Pirelli Scorpion 255/40 R21 102T Audi | від 11 826 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 255/40 R21 102T Seal | від 9 101 грн. | 17 пропозицій | ||
| Pirelli Scorpion 255/40 R21 102T Seal Audi | від 9 130 грн. | 3 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 255/40 R21 102Y | від 8 840 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 255/40 R21 102Y Audi RS | від 8 826 грн. | 5 пропозицій | ||
Відеоогляди