ДБЖ Powercom MAC-10000 LCD 10000 ВА
Відео 1Фото 3
6000 ВА10000 ВА
Основне
Типінверторне (online)
Форм-факторзвичайний (Tower)
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Байпас (ввімкнення напряму)ручний/автоматичний
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Точність вихідної напруги2.5 %
КПД95 %
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Клемні колодки
Батарея
Підключення батареї(й) до ДБЖ240 В
Загальна ємність батарей9 Агод
Кількість батарей20 шт.
Час повної зарядки240 хв
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
роз'єм аварійного відключення
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
USB type B
SmartSlot
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму50 дБ
Вага88.4 кг
Офіційний сайтpowercom.ua
Дата додавання на E-Katalogлютий 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Усі ціни 14 →
Powercom Powercom MAC-10000 LCD 10000VA/10000kW PF=1 online RS232 USB
Источник бесперебойного питания Powercom MAC-10000 LCD 10000VA/10000kW PF=1 online RS232 USB с эффективной выходной мощностью... щедо 10000 Вт предназначен для комплектации с производственным оборудованием, медицинской техникой, серверами, ЦОД и другими системами. ИБП обладает коэффициентом мощности PF=1
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ПБЖ Powercom MAC-10000 10000VA MAC-10K
Vipstore.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Powercom Macan (MAC-10K) — ДБЖ online Tower 10000 ВА/10000 Вт IEC LCD USB PF=1 MAC-10K
ДБЖ online, Tower, підлоговий, 10000 ВА/10000 Вт, 240 В, чиста синусоїда, LCD, USB, RS-232, клемна колодка, 8хIEC 320 C13, 2х... щеIEC 320 C19, 20 вбудованих батарей 12В/9Аг, гаряча заміна батарей