Витяжка Pyramida KX 60 750 B IX нержавіюча сталь
![]() |
Pyramida KX 60 750 B IX нержавіюча сталь 2024 рікпотужна |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки

Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Купити Pyramida KX 60 750 B IX нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →| 5 039 грн. |
Витяжка кухонна Pyramida KX 60 (750) B IX | 5 039 грн. | ![]() |
| 5 039 грн. |
| 5 450 грн. | ![]() |
Вытяжка кухонная Pyramida KX 60 (750) B IX | 5 156 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pyramida KX 60 750 B IX
| Ціни на Pyramida KX 60 750 B IX |
|---|---|---|---|---|
| Pyramida KX 60 750 B WH білий | від 4 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pyramida KX 60 750 B IX нержавіюча сталь | від 5 039 грн. | 8 пропозицій | ||
| Pyramida KX 60 750 B BL чорний | від 4 098 грн. | 17 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →