Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Всесезонна шина Radar Renegade R/T Plus 245/75 R16 120Q

Фото - Шини Radar Renegade R/T Plus 245/75 R16 120Q
Відео 4Фото 10
Виберіть розмір шин
Radar Renegade R/T Plus 245/75 R16 120Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
245 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
120
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
radartyres.com.au
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Renegade R/T Plus 245/75 R16 120Q

Radar Renegade R/T+ (245/75R16 120/116Q)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 781 грн.

Radar Radar RENEGADE R/T+ 245/75 R16 120/116Q

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
8 710 грн.

Radar Renegade R/T+ (245/75R16 120Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
8 642 грн.

Radar Renegade RT+ 245/75 R16 120Q M+S P.O.R. RND0097

Radar Renegade RT+ 245/75 R16 120Q M+S P.O.R.
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 392 грн.

Динаміка цін на Radar Renegade R/T Plus 245/75 R16 120Q

Відеоогляди