Контактный гриль Rainberg RB-5402 нержавейка
Фото 3 |
Rainberg RB-5402 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-5402 нержавейка
Все цены 7 →Гриль електричний контактний притискний Rainberg Потужність 2200 Вт, антип | 2 100 грн. |
Гриль електричний притискний контактний, електрогриль Rainberg RB 5402 150 | 1 485 грн. |
Контактний домашній електричний гриль Rainberg RB-5402 2500 Вт електрогрил | 1 607 грн. |
Гриль притискний Rainberg RB-5402 | 1 607 грн. |
Гриль притискний Rainberg RB-5402 (2200 Вт) | 1 200 грн. |
Контактний домашній електричний гриль Rainberg RB-5402 2200 Вт | 999 грн. |
Контактний гриль побутовий Rainberg RB-5402 сендвічниця, гриль 2200 Вт (35 | 1 999 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →