Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

Фото - Шини RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V
Фото 13
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V
215/60 R16
95
V
215/60 R16
99
V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

Усі ціни 16 →

Roadx RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 468 грн.

RoadX RX Motion Performa DH51 (215/60R16 95V)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 594 грн.

Шина Roadx RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 360 грн.

Roadx RXMotion Performa DH51 (215/60R16 95V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 362 грн.

Летние шины RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 514 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V

Ціни на RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V
RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 95V від 2 360 грн.16 пропозицій
RoadX RXMotion Performa DH51 215/60 R16 99V від 2 867 грн.4 пропозиції