від 15 441 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: універсальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 3 234 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 8 381 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 4 056 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 8 827 грн.унітаз-компакт, злив: вертикальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 4 147 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 11 026 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 10 403 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 16 487 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: універсальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 9 148 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: вертикальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 6 399 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 13 199 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 6 499 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 18 148 грн.унітаз, злив: горизонтальний, підведення: нижнє, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс