Тумба під умивальник Roca Debba 80
Фото 9 |
Roca Debba 80 |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba 80
Усі ціни 17 →Тумбочка c умивальником Roca Debba 80x36x72 білий A855907806 | 20 143 грн. |
Тумба с умывальником ROCA Debba, 79 см (A855907153) 196058 | 16 427 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну ROCA DEBBA 80.5x72x36см підвісна сірий A8559 | 16 534 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Debba 80,5 х 36 х h72 см, оздобл | 13 970 грн. |
Тумба під умивальник Roca Debba тумба 80см, сірий антрацит (A855907153) A8 | 16 427 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Roca Debba 80
Ціни на Roca Debba 80 |
---|---|---|---|---|
Roca Debba 50/2 | від 17 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Debba 60 | від 12 700 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Debba 80 | від 13 950 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →