Тумба під умивальник Roca Victoria 60 A856575806
Фото 6 |
Roca Victoria 60 A856575806 58 см78 см |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Victoria 60 A856575806
Усі ціни 7 →Тумба подвесная ROCA Victoria Basic Modular, 58.5 см (A856575806) 193829 | 10 639 грн. |
Тумба під умивальник ROCA VICTORIA BASIC 58.5x56.5x46см підвісна біла без | 10 639 грн. |
Тумба Roca Victoria Basic Modular 590х460х550, бiлий (A856575806) A8565758 | 10 482 грн. |
Тумба під умивальник підвісна ROCA VICTORIA BASIC 59х46 см (A856575806) | 10 639 грн. |
Тумба для ванної кімнати ROCA VICTORIA BASIC A856575806, білий | 10 639 грн. |
Тумба під умивальник ROCA VICTORIA BASIC 58.5x56.5x46см підвісна біла без | 10 639 грн. |
Тумба під раковину Roca Victoria Basic 59см A856575806 біла (77271) | 10 639 грн. |
Модификації Roca Victoria 60 A856575806
Ціни на Roca Victoria 60 A856575806 |
---|---|---|---|---|
Roca Victoria 60 A856575806 | від 10 482 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Victoria 80 A856576806 | від 12 840 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →