Унітаз Roca Debba A34H998000
Roca Debba A34H998000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba A34H998000
Усі ціни 14 →Підвісний унітаз Roca DEBBA A34H998000 з сидінням | 7 596 грн. |
Унітаз підвісний Roca Debba в комплекті із сидінням Soft Close A34H998000 | 7 596 грн. |
Унітаз підвісний білий ROCA DEBBA із сидінням з мікроліфтом A34H998000 | 6 173 грн. |
Roca Roca Debba A34H998000, с сиденьем | 5 670 грн. |
Унітаз підвісний Roca Debba з кришкою Soft-Close (A34H998000) A34H998000 | 5 670 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →