Тумба під умивальник Roca Suit 65 (A851180806)
Фото 2 |
Roca Suit 65 54 см64 см |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Suit 65
Усі ціни 7 →Тумбочка з умивальником Roca Suit 64х42,2х62 білий глянець A851180806 | 14 037 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Suit 64 х 42,2 х h60,7 см, оздоб | 14 037 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну ROCA SUIT 64x62x42.2см підвісна білий A85118 | 14 178 грн. |
Тумба з умивальником Roca SUIT A851180806 | 14 037 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Suit 64 х 42,2 х h60,7 см, оздоб | 14 178 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну ROCA SUIT 64x62x42.2см підвісна білий A85118 | 14 178 грн. |
Тумба з раковиною Roca SUIT 64x42.2x62 см, A851180806 з 1-м отв. під суміш | 14 178 грн. |
Модификації Roca Suit 65
Ціни на Roca Suit 65 |
---|---|---|---|---|
Roca Suit 55 | від 14 083 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Suit 65 | від 14 037 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →