Унітаз Roca Debba A34H992000
Roca Debba A34H992000 |
|
Технологія Rimless – відсутня обідок на внутрішній стороні чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba A34H992000
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Roca Debba в комплекті із сидінням Slim Slow Closing A34H | 10 370 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA DEBBA із сидінням з мікроліфтом A | 7 365 грн. |
Roca Roca Debba Round Rimless A34H992000, с сиденьем Slim slow closing | 6 720 грн. |
Унитаз подвесной ROCA с сидением Slim slow closing DEBBA Round Rimless (A3 | 6 720 грн. |
Унитаз подвесной Roca Debba Round Rimless A34H992000 сиденье с крышкой Sli | 6 720 грн. |
Унітаз підлоговий ROCA DEBBA A34H992000 | 6 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →