Телевізор Samsung UE-32F6000F
Відео 4Фото 5
Samsung UE-32F6000F
Екран:32 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:помічник
Q-Symphony — синхронізація звуку телевізора з саундбаром.
Дисплей моделі отримав підтримку фірмових систем покращення контрастності Contrast Enhancer і передачі кольору PurColor. Звуковий супровід трансляцій виконують динаміки 2 х 10 Вт. По частині бортових інтерфейсів Samsung UE-32F6000F має два HDMI, один USB, вище згаданий LAN-порт. ТВ може бути розміщений на будь-якій підходящій рівній поверхні, використовуючи як опору бокові ніжки, а для підвішування телевізора на стіну послужать отвори в задній частині корпусу під кронштейн VESA 200х200 мм.
Всі характеристики
Характеристики UE-32F6000F
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Tizen /
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10+
Покращення яскравості / контрастності / Contrast Enhancer /
Покращення кольору / PurColor /
Мультимедіа
Потужність звуку10 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth
Amazon Alexa
Google Assistant
Bixby
Роз'єми
HDMI2 шт.
Технології HDMIeARC, CEC
ВходиUSB-A
LAN
Інше
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність27 Вт / 50 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)733x452x117 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)733x439x73 мм
Вага3.9 кг / 3.8 кг без підставки /
Офіційний сайтsamsung.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
UE32F6000FKXXU
UE32F6000FUXUA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung UE-32F6000F
Усі ціни 55 →
Телевізор Samsung 32" Full HD UE32F6000FUXUA
Частота оновлення 50 Гц Підтримка HDR 10+ Контрастність Mega Технологія Micro Dimming Pro
Офіційний партнер Samsung
Samsung Experience Store
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA
Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA / Samsung / 32" / FullHD (1920x1080) / LCD (LED) / 50 Гц / TIZEN OS / 00-00083743