Жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 TB
![]() |
Seagate STKP8000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 TB
Усі ціни 40 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 8.0TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP8000400) STKP8000400 | 13 899 грн. |
| 13 899 грн. | ![]() |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 8TB Expansion Desktop Seagate (STKP8000400) STKP8000400 | 13 899 грн. |
| 13 537 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 8TB (STKP8000400) Ua | 13 622 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Великий, досить швидке сховище, але дизайн трохи непродуманий. Непогана швидкість, довгий USB кабель, перехідники під різні розетки, строгий лаконічний дизайн. Корпус за відчуттями дуже крихкий, враховуючи масу жорсткого диску, падіння зі столу, швидше за все, не витримає. Не вистачає гумових ніжок на великій грані, щоб розмістити диск горизонтально, через це доводиться підкладати килимок для мишки щоб погасити вібрацію що передається на стіл. При встановленні так як задумав виробник (на гумові ніжки на меншій грані) диск стоїть ненадійно і може легко упасти. |
Додати відгук
Модификації Seagate Expansion STKP STKP8000400
| Ціни на Seagate Expansion STKP STKP8000400 |
|---|---|---|---|---|
| Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 TB | від 7 781 грн. | 33 пропозиції | ||
| Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 TB | від 8 107 грн. | 50 пропозицій | ||
| Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 TB | від 10 932 грн. | 45 пропозицій | ||
| Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 TB | від 14 081 грн. | 48 пропозицій | ||
| Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 TB | від 16 332 грн. | 1 пропозиція | ||
| Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 TB | від 19 499 грн. | 1 пропозиція | ||
| Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 TB | від 22 961 грн. | 48 пропозицій | ||
| Seagate Expansion STKP STKP20000400 20 TB | від 29 787 грн. | 43 пропозиції | ||
| Seagate Expansion STKP STKP22000400 22 TB | від 33 243 грн. | 1 пропозиція | ||
| Seagate Expansion STKP STKP24000400 24 TB | від 29 999 грн. | 40 пропозицій | ||
| Seagate Expansion STKP STKP26000400 26 TB | від 32 999 грн. | 21 пропозиція | ||
| Seagate Expansion STKP STKP28000400 28 TB | від 39 403 грн. | 37 пропозицій | ||
Рекомендуємо