Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ
Seagate STKP10000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ
Усі ціни 18 →Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Drive 10TB STKP10000400 | 9 319 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 10TB Expansion Desktop Seagate (STKP10000400) | 9 408 грн. |
Накопитель внешний HDD 3.5" USB 10.0TB Seagate Expansion Desktop Black (ST | 8 923 грн. |
Seagate Зовнішній жорсткий диск 3.5" 10TB Expansion Desktop Seagate (STKP1 | 9 909 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 10TB Expansion Desktop Seagate (STKP10000400) | 9 909 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Seagate Expansion STKP STKP10000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP10000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 4 399 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 6 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 8 923 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 11 810 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 14 778 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 14 170 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →