Умивальник Simas Arcade AR 824 680 мм
![]() |
Simas Arcade AR 824 |
|
Умивальник додатково може комплектуватись п'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Arcade AR 824 680 мм
| 8 352 грн. | ![]() |
Раковина для ванної підвісна Simas Arcade біла AR824 AR 824 | 10 822 грн. | ![]() |
Умывальник подвесной Simas Arcade 66x53 AR824 | 11 220 грн. |
Модификації Simas Arcade AR 824
| Ціни на Simas Arcade AR 824 |
|---|---|---|---|---|
| Simas Arcade AR 814 585 мм | від 5 784 грн. | 3 пропозиції | ||
| Simas Arcade AR 824 680 мм | від 8 352 грн. | 3 пропозиції | ||
| Simas Arcade AR 834 735 мм | від 6 297 грн. | 7 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →