Умивальник Simas Arcade AR 824 680 мм
Фото 4 |
Simas Arcade AR 824 |
|
Додатково комплектується п'єдесталом або кронштейнами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Arcade AR 824 680 мм
Усі ціни 7 →Раковина для ванної підвісна Simas Arcade біла AR824 | 8 352 грн. |
Раковина для ванної підвісна Simas Arcade біла AR824 AR 824 | 7 000 грн. |
Раковина Simas Arcade (AR824) | 8 352 грн. |
Simas Arcade 66x53 AR824 | 12 800 грн. |
Simas Arcade 66x53 AR824 | 13 120 грн. |
Simas Arcade 66x53 AR824 | 13 440 грн. |
Умывальник подвесной Simas Arcade 66x53 AR824 | 11 220 грн. |
Модификації Simas Arcade AR 824
Ціни на Simas Arcade AR 824 |
---|---|---|---|---|
Simas Arcade AR 814 585 мм | від 7 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Simas Arcade AR 824 680 мм | від 7 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Simas Arcade AR 834 735 мм | від 7 427 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →