Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Поверхневі насоси   /   Speroni

Поверхневий насос Speroni RX 4-4

Фото - Поверхневий насос Speroni RX 4-4
Speroni RX 4-4
відцентровий
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність7000 л/год / максимальна /
Макс. напір40 м / максимальний /
Максимальний робочий тиск10 бар
Принцип діївідцентровий
Тип пристроюсамовсмоктуючий
Висота всмоктування7 м
Макс. t рідини90 °С
Система всмоктуваннябагатоступінчаста / 4 ступені /
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Вхід. отвір підключення/патрубок1 1/4"
Двигун
Потужність750 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга400 В
Інше
Клас захисту (IP)44
Країна походження брендуІталія
Матеріал корпусачавун
Матеріал крильчатки / шнеканержавіюча сталь
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.

Купити Speroni RX 4-4

Насос Speroni RX 4-4 31.1.102206840

Тип з'єднання: Різьбове; Матеріал корпусу: Чавун; Кількість фаз: 1; Ступінь пиловологозахисту (IP): 44; Країна виробник товару: Італія; Споживана потужність (Вт): 750; Максимальна глибина всмоктування (м): 7; Кількість робочих коліс: 4; Максимальний тиск (бар): 11; Максимальна продуктивність (м3/год): 9.6; Різьбове з'єднання (дюйми): 1 1/4; Признач... щеення: Перекачування чистої води; Принцип дії:
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
14 812 грн.

Speroni RX 4-4

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
14 983 грн.

Насос поверхневий Speroni RX 4-4

Маркетплейс: Rozetka.ua  VodoШок З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
17 635 грн.

Насос Speroni RX 4-4 IE3 31.1.102206843

Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Динаміка цін на Speroni RX 4-4

Модификації Speroni RX 4-4

Ціни на Speroni RX 4-4
Speroni RX 2-4 від 15 264 грн.1 пропозиція
Speroni RX 2-5 від 16 621 грн.1 пропозиція
Speroni RX 2-6 від 17 183 грн.1 пропозиція
Speroni RX 4-3 від 14 702 грн.1 пропозиція
Speroni RX 4-4 від 14 812 грн.4 пропозиції
Speroni RX 4-5 від 18 988 грн.3 пропозиції
Speroni RX 4-6 від 19 911 грн.4 пропозиції
Speroni RX 10-4 від 28 087 грн.4 пропозиції
Speroni RX 10-5 від 32 218 грн.3 пропозиції
Speroni RX 10-6 від 34 635 грн.2 пропозиції
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RX 4-4:
• Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С